Darčekové predmety

V našej ponuke môžete nájsť rôzne darčekové ako aj reklamné predmety. Jednou z technológii ktorú používame pri výrobe je aj sublimačná tlač .Pri sublimačnej tlači sa motív vytlačí pomocou špeciálnych atramentov na prenosový papier, ktorý sa následne umiestni na produkt a fixuje v tepelnom lise. Pri vysokej teplote (cca 190-200 stupňov Celzia) nastáva samotná sublimácia, pri ktorej sa atrament zafixuje do štruktúry hrnčeka alebo tkaniny. Výsledok je plnofarebný motív s krásne jasnou tlačou a vysokou trvanlivosťou potlače. 

Plnofarebná digitálna tlač  je ďalšia najčastejšia technológia,  ktorá je určena na textil ako napr. tričká s potlačou za pomoci vlastných fotografií ale i navrhnutej grafiky z našej ponuky . Táto  digitálna tlač je bez obmedzenia designu, motívu a farebnosti, - tlač na biely, farebný ale aj čierny textil. Vysoká kvalita tlače, krátka výrobná lehota, živé farby . To iba zopár výhod  tohoto druhu tlače. Stačí si vybrať  z ponuky textilných výrobkov, navrhnúť dizajt výrobku vrátane vlastného digitálneho obrázka , alebo fotografie.

Doplňujúce informácie :  ceny hrnčekov, vankúšikov sú uvádzane vrátane potlače t.j. stačí si vybrať  hrnček a zvoliť  vlastný motív

 

Minitričká Gravírovanie Magnetky Odznaky
     
Obrazy na plátno      
 
Obraz na plátno 70x45 - hladký povrch

25.33  (30.40  s DPH)

   
Obraz na plátno 70x45 - štrukturovaný povrch

31.67  (38.00  s DPH)

   
Obraz na plátno 80x60 - hladký povrch

30.00  (36.00  s DPH)

 
 
Obraz na plátno 80x60 - štrukturovaný povrch

37.50  (45.00  s DPH)

         
Nahrávam...
SÚHLASÍM

Tieto stránky používajú súbory cookies. Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať. Avšak cookies môžete spravovať alebo blokovať úplne - Viac informácií.